کاشت نخ برای لاغری

درمان ریشه ای چاقی با امبدینگ

طب سوزنی یک روش سنتی در طب چین می باشد که چندین سال در کشورهای مختلف از جمله ایران جهت درمان بیماریهای مختلف استفاده می شود.

البته پیشرفت هایی را نیز از جهت استفاده از سبک های مختلف، سوزن های جدیدتر و نخ های با کیفیت بالاتر داشته است.

امبدینگ یا همان کاشت نخ برای لاغری یک روش درمانی و پیشرفته طب سوزنی می باشد که در این روش پزشک متخصص بجای استفاده از سوزن، نخ های قابل جذبی را در نقاط طب سوزنی تزریق می کند که این نخ ها باعث تحریک نقاط طب سوزنی می شوند بطوری که فرد در این مدت هنگامی که فعالیت روزمره خود را انجام می دهد و بدون اینکه فرد چیزی حس کند نقاط طب سوزنی بدن او تحریک می شود.

این ویژگی باعث می شود از امبدینگ بعنوان طب سوزنی همراه یاد شود. این نخ ها با افزایش سوخت و ساز در بدن باعث از بین رفتن چربی ها و سوزاندن کالری آنها می شوند.

جلسات درمانی امبدینگ را پزشک متخصص مشخص می کند که چند جلسه و در چه فاصله زمانی انجام شود. تقریباً هر دوهفته الی چهار هفته یک بار روش کاشت نخ یا همان امبدینگ انجام می شود.

 

مزیت های روش امبدینگ

در این روش تعداد جلسات مراجعه بیمار به پزشک کمتر شده و این ویژگی درمان باعث می شود که بیمارانی که مشغله کاری زیادی دارند به راحتی بجای اینکه ۱۲ جلسه طب سوزنی انجام دهند دو الی سه مرتبه امبدینگ انجام دهند. از این رو مشکل رفت و آمد برای افراد کارمند، مسن یا کسانی که مسیر دور هستند براحتی رفع گردد.

گاهی اوقات فرد اضافه وزن زیادی ندارد ولی بطور موضعی چاق است مثل چاقی در نواحی غبغب یا سایز بازو و یا اینکه بعضی قسمت های بدن فرد مثل ران پا بدفرم و سلولیت شده است که با روش امبدینگ براحتی می توان این مشکل را حل کرد و چاقی موضعی را رفع کرد.

فرد سریعتر و کامل تر می تواند وزن کم کند و به سایز مدنظر خود برسد. یک روش کامل برای ایده آل نگه داشتن وزن می باشد.در این روش علاوه بر اینکه فرد وزن کم میکند انرژی بدنش بیشتر شده و حس سرحال بودن می کند. در کنار امبدینگ فرد می تواند فعالیت ورزشی انجام دهد و با اینکار سوخت و ساز بدنش چندین برابر بیشتر شود.

امبدینگ برای لاغری

امبدینگ برای لاغری

تعداد جلسات درمان با امبدینگ

بیماری های مختلفی با طب سوزنی قابل درمان می باشد. تعداد جلسات برای هر بیمار با توجه به تشخیص پزشک متفاوت است.عموما یک دوره درمان با طب سوزنی ۱۰ الی ۱۲ جلسه است که روش کاشت نخ این تعداد جلسات را به مراتب کمتر می کند. یعنی هم تعداد جلسات درمان کمتر می شود و هم فاصله زمانی مراجعه به پزشک کمتر می شود. در این بجای یک دوره طب سوزنی ۲الی ۴ مرتبه کاشت نخ انجام می شود. این باعث می شود شخص بیمار که رفت و آمد برایش سخت است براحتی درمان خود را کامل کند.

 

بیماری هایی که با روش کاشت نخ قابل درمان هستند

بیماری های زیادی با امبدینگ قابل درمان می باشند از جمله:

لیفت و جوانسازی پوست، درمان چاقی، فرمدهی بدن و کاهش سایز موضعی، اختلالات حرکتی، اختلال شنوایی، کمر درد و بیماری های ستون فقرات، انواع آرتروز و زانو درد، میگرن و انواع سردرد ها، مشکلات گوارشی (از جمله سوزش و رفلکس معده،درمان نفخ و یبوست)، جلوگیری از ریزش مو، افزایش قد و …

امبدینگ با افزایش خونرسانی و آزادسازی مسیرهای انرژی در درمان درد تاثیر فوق العاده ای دارد زیرا پزشک متخصص طب سوزنی با کاشت نخ در مسیرهای مربوطه باعث آزادسازی انرژی و خونرسانی بهتر در موضع مورد نظر می شود.

 

چه کسانی نباید امبدینگ انجام دهند؟

کسانی که بیماری های عفونی، نقص در سیستم ایمنی و مواردی نظیر ذات الریه دارند بهتر است امبدینگ انجام ندهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *